כדאי שעסק שלך יתחיל לצייץ !twitter your Biz to make a Buzz

מה זה טוויטר? זה שנמצא כמעט בכל מקום בימים אלה, חודר לאתרי תרבות ערוצי תקשורת מסורתיים. גוגל קונה או לא קונה, הרבה אנשים בוחרים לענות השאלה הפשוטה: "מה אתה עושה עכשיו?" וקופצים על הכיכרה המצייצת Twitter. עסקים וחברות תקשורות [כמו פוקס ניוז, CNN], ידוענים [כמו פריס הילטון ואשטון ק'וצר...גם יוקו אונו פתחה טוויטר] ואפילו הנשיא ברק אובאמה.

חברת comScore מדווחת בבלוג פוסט שפורסם בשבוע שעבר כאן שבטוויטר ביקרו בחודש פברואר 10 מיליון מבקרים! עלייה של 700% לעומת השנה שעברה. במהלך החודשיים האחרונים מספר המבקרים מהעולם היה למעלה מ 5 מיליון. גם בארה"ב נצפתה עליה דרמתית של 1000% בהשוואה לשנה שעברה!

מי מצייץ? או מי משתמש בטוויטר?


הפוסט בלוג של כתב רויטרס Alexei Oreskovic מלמד שהמנוע שדוחף את טוויטר קדימה מורכב מאנשים בגילאי 25-54 שנה. מעניין שמגמה דומה קיימת בעולם הוירטואלי סקנד לייף. שמעתם נכון, סקנד לייף, או סקונד לייף כפי שהוא מכונה.זהו עולם וירטואלי תלת ממדי יציר משתמשיו שבו חברים למעלה מ 15 מליון משתמשים.

האוואטר שלך בתוך סקנד לייף יכול לצייץ לאינטרנט ובחזרה!

נתן ליפסון קרא בפוסט שלו לתופעת המיקרו בלוגינג "קשרים חלשים" ומותו של האימייל. חברי CHILBO משתמשים ב Twitter לפיתוח וחיזוק הקשרים בין חברי הקהילה. בתמונה האוואטר שלי כותב בתיבת הטקסט בתוך סקונד לייף והציוץ עולה מיידית בערוץ הטוויטר של הקהילה שמשולב באתר הקהילה ברשת.

המומלצים שלי = שווים קריאה. רשימה חלקית !-)
אז...כדאי שעסק שלך יתחיל לצייץ !

Twitt your Biz to Make a BUZZ ...and BIZ

מעוניינים בטוויטר עסקי? צרו עימנו קשר דרך כאן

ד"ר חנן גזית | מנכ"ל מטאוורסנס
מטאוורסנס הופכים עולמות וירטואליים בשבילך!
http://www.metaversense.comתגובה 1:

Guy David אמר/ה...

עוד אתר Micro Blogging בעל נוכחות גבוהה של משתמשי Second Life הוא Plurk:

http://www.plurk.com

Plurk אף מאפשר להרשם בתור תושב Second life.