ג`ון צ'יימברס מנכ"ל Cisco בסקנד לייף ומפגש מועדון היזמים היום, 24 ליוני"סוד ההצלחה הוא דביקות במטרה" שנה בנג'מין ד'ישראלי וגם ריקרדו סמלר אמר " ההצלחה אינה נמדדת בשניות או בדקות, היא נמדדת בשנים ארוכות". האם זה נכון בעידן ההיי-טק הנוכחי? אינני בטוח, אבל משוכנע שהייתם רוצים לדעת מה זה הסיפור הזה של "המסודרים" בעולם הממשי והוירטואלי .

בואו ניקח למשל את מנכ"ל חברת הענק סיסקו, ג'ון צ'יימברס. צ'יימברס ילבש את החליפה הוירטואלית עם העניבה וירצה באי של חברת סיסקו בסקנד לייף היום. בהרצאתו הוא ישתף מחזונו על שיתופיות בעולם העסקים. אני משוכנע שאתם סקרנים לדעת מהם דפוסי פעולתו? מה הביא אותו לעמדת המפתח הניהולית שבה הוא נמצא היום?

היום יתקיים במכללת אפקה מפגש מועדון היזמים שייוחד כולו לנושא הצלחה עסקית.
עיתוי מדהים, תודו. טוב, ברור לכם כבר שדאגתי לתזמן בין שני העולמות, לא?-)

בהרצאתו של צ'יימברס תוכלו לצפות בכל עת, כי האירוע יוקלט וישמר בדיגיטאלי. עולמות וירטואליים כבר אמרנו? אך את המפגש פנים אל פנים אם האורחים המומחים של מועדון היזמים לא כדאי להחמיץ!

מה בתוכנית ?

הם הכלים שיש לנו על מנת להצליח וכיצד מונעים כשלון עסקי?
מרצה: דורון הרצליך
מה מאפיין את דפוסי פעולת המצליחנים בעסקים וכיצד לזהותם? התבוננות בטכניקת התפתחותו של האדם אל עבר ייעודו. כיצד משתמשים בבחירה החופשית לנצח בעסקים ? מהו התוצר האמיתי של ההצלחה ? מהם הכלים שיש לנו להצליח ? כיצד מונעים כשלון עסקי? ומה סוד ההצלחה שהופך מיליונר למיליארדר ?

מודלים במסחר האלקטרוני, איך eBay מצליחה כל כך ודרכים להרוויח כסף באינטרנט
מרצה: אסי צור
השוואה, היתרונות והחסרונות בין המסחר האלקטרוני לעומת המסחר המסורתי. מדוע eBay מצליחה כל כך? על כל הדרכים להרוויח במסחר אלקטרוני, קנייה, מכירה, עסקאות תיווך וכדומה.

העברת מסרים אפקטיבית: שכנוע באמצעות שכנוע עצמי
מרצה: אמיר זמורה
פיתוח מודל ייחודי המאפשר לעצב ולשנות עמדות באופן ידידותי.
==== ==== ==== ====

על המרצים -תותחים אחד אחד:

דורון הרצליך הינו יזם הייטק סידרתי שהקים וניהל חמש חברות הייטק: אופטיבייס שהונפקה ב 2000 ונסחרת כיום בנסד"ק, וויקון שהונפקה בבורסה בצרפת ב 1999 ונמכרה לאמבלייז, מדיהגייט שנכסיה נמכרו לטלרד ב 2003, טרייסנט שנמכרה לרומת בשנת 2004, סלקס חברת הייטק פרטית שנוסדה ב 2005 וצומחת לאחר גיוס כסף, הקמת קונסורציום סטרים של שבעה חברות הייטק וגיוס הון לכולם ב 1999. כיום עוסק בהכוונת יזמים, בעלי עסקים, מנהלים והנהלות של חברות במימוש חזונם, כמחבר הספר " שורש ההצלחה הכלכלית".

אסי צור הינו מומחה ליישום מסחר אלקטרוני. מנכ"ל והמעלים של שטרודל - המרכז למסחר אלקטרוני ומחבר הספר "לעשות כסף באינטרנט".

אמיר זמורה הינו יועץ לבניית מותגים וניהול מאבקים ומשברים. דובר הטכניון, מנהל יחסי הציבור ומנהל המשברים של שטראוס עלית. שימש מנהל תקשורת שיווקית של חברה בריטית גדולה וכמנכ"ל זיקית תקשורת שיווקית, חברה לבניית מותגים. ניהל מאבקים ומשברים עבור פורום החברות הסלולריות, שלוש חברות הכבלים, ההסתדרות החדשה, התאחדות הקבלנים, רשת מלונות שרתון, בריטיש גז, אוניברסיטאות, אישי ציבור ועוד.

טליה טוב לפיד מייסדת ומנכ"ל מועדון היזמים הינה יזמת בנשמה & DNA . בעבר שימשה ככתבת במגזין פיסי מדיה, מנהלת אירועים וכנסים לחברות הייטק, ומנהלת קורסים CS בחברת Landmark Education. עד ייסוד והקמת המועדון היזמים ניהלה שיווק ומכירות בחברת תכנה.
==== ==== ==== ====
מתי? היום יום שלישי, ה - 24 ביוני בשעה 18:00
איפה? מכללת אפקה להנדסה בת"א, קמפוס הקריה באודיטוריום, רח' בני אפרים 218 ת"א.

איפה נרשמים* ? הקליקו על הקישור לטופס ההרשמה כאן

*ההשתתפות במפגש כרוכה בתשלום. אני אהיה שם ואתם?

==== ==== ==== ====

הכותב, ד"ר חנן גזית עומד בראש MetaverSense הפועלת בעולמות וירטואליים ומשחקים דיגיטאליים ומתמחה בייעוץ, הדרכה ופיתוח פרויקטים לקהל לקוחותיה: משקיעים ויזמים, חברות, מוסדות וארגונים במגזר הפרטי והציבורי. ד"ר גזית הינו יועץ לאיגוד העולמות הוירטואליים העולמי AVW ומייסד די.ג.ר.ה ישראל- המרכז הישראלי של הארגון הבינלאומי לחקר משחקים דיגיטאליים. חבר מערכת כתב העת הבינלאומי למשחקים וסימולציות נתמכות מחשב. חוקר ומרצה ב H.I.T - מכון טכנולוגי חולון.


אין תגובות: